Son Dakika

Vampyr Sistemsel Oyun İncelemeleri

Vampyr Sistemsel Oyun İncelemeleri

Vampyr

Yeni oyunumuz çok güzel senaryolar sunarak bizleri büyüleyecek. Hastasından İspanyol Gribi kapan ve sonra vampir olan bir doktoru yöneteceğiz Oyun boyunca karakterimiz hastalarını iyileştirmek veya vampir güdülerine teslim olmak arasında gidip geleceğimizi belirtiliyor. Birinci Dünya Savaşı’nda geçen oyunun bekleyen kitlesi çok. karanlık atmosfere sahip bir oyun olacak. Doktorumuz aynı zamanda hastalarına zarar vermemek için kendi kendine yemin etmiş durumda olduğunu belirtmek istiyorum. Vampyr  hikayede zorlu seçimler yapmamıza sebep olabilir. Düşünelim 1918 yılının İngiltere’sinde geçen Vampyr’ın sokakları .. Çok gerilim yaşatacak düzeyde bir oyun olabilir.

Vampyr

Oyunun yapımcılığını üstlenelerden birisi oyunun dört farklı sona sahip olacağına, bu sonlara erişebilmek için de oyuncunun farklı yolları izlemesi gerekeceğine değinildi. Hatta oyunu hiçkimseyi öldürmeden bitirmek bile mümkün . Öldürmek sizlere kalmış.. Aynı zamanda , her bir kurbanımızı yediğimizde, karakterimizin özel güçlerine erişim sağlayacak oluşumuzda gelen bilgilerin arasında yer aldı. Oyunumuzun dövüş sistemi ise yakın dövüş ve silah kullanabildiğimiz bir mekaniğe sahipken, açık dünya oynanışa sahip oyunlarda karşımıza çıktığı üzere etrafta bulduğumuz materyaller ile eşya üretebileceğiz.  Her ne kadar mesleğimiz insanları sağlığına kavuşturmak ve onlara can vermek olsa da içinde bulunduğumuz durumdan ötürü yeri geldiğinde can bile alacağız. Yeri geldiğinde çevremizdeki karakterlerin birbirleriyle olan ilişkilerine odaklanmamız ve onları öğrenmemiz gerekecek. Susuzluğumuzu gidermek için kurbanlarımızı baştan çıkartmak, onları karanlık  ve kuytu bir yere çekip saldırmak gibi farklı yöntemlere de başvuracağız. Oyunda hem sağlık , hem de güç için kana ihtiyacımız olacak. Güç kullanmak dövüşlerde bize avantaj yaratacak dikkat etmezsek güçsüzleşeceğiz ve bu yüzden beslenmemiz gerekecek.

Vampyr

Belirtmek isterim ki vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi birçok düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanmalıyız. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçimek zorundayız. Öldürmenin sonuçları olabilir. Oyunun grafikleri çok güzel bir şekilde tasarlarmış. Yani eski asker elbiseleri , eski silahlar , oyuncuları 20. yüzyılda yaşatabiliyor. Bizi aksiyon dolu bir ortama çekecek olan ‘VAMPYR’ sanki  her türlü oyuncuları etkileyecek gibi gözüküyor.

 Vampyr Oyun Tanıtım Videosu

Vampry Oyunu 2018 Yılı İçerisinde Pc Platformunda Çıkması Bekleniyor…

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.