Son Dakika

Uncharted 4 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Uncharted 4 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Uncharted 4

Uncharted 4

Senaryo ve aksiyonun bir arada kullanıldığı başarılı yapımlardan biri olan Uncharted 4 son hızıyla geliyor.Serinin diğer oyunlarından gördügümüz gibi yine büyük bir hazinenin peşine düşüyoruz.
İşte bu büyük hazineyi bulmak biraz zor olacak.Hazine kadar,ağabeyimiz sam’in hayatı da söz konusu işte buda oyunun sınırlarını zorlayacak bir yapım olacak ve buda oyuncuların dikkatini çekecek bir yapıt olacak..
Hikayemiz yine büyük bir aksiyonla başlıyor, sonra karaterimiz nathan ve sam’in yetimhane hayatlarıyla karşılaşıyoruz.. Öldüğünü sandığımız ağabeyimiz karşımıza çıkınca , yıllar önce peşine düştüğümüz hazineyi aramaya çıkıyoruz..

Oyun bu sefer Madagaskar’ın libertelia bölgesinde geçecek .Bazı bölümlerde ada dışında ve karlı yerlerde konaklamamız gerekecek…Kötü karakter ise henry avery olacak.SAM’in başına büyük bela açan karakterlerden biri oluyor. Yine oyunda Rafe ve Nadine isminde iki yeni hazine avcısına karşı da mücadele edeceğiz. Oyunda halat dışında daha fazla şeyler kullanacağız.

Naughty Dog, bu defa oyunculara daha özgürce hareket edebilecekleri bir dünya üzerinde çalışıyor. Bu da ulaşmak istediğimiz hedeflere tek bir istikamete bağlı olmayacağımız anlamına geliyor. Buda oyunumuzu daha zevkli, daha sürükleyici bir yere taşıyor..

Uncharted 4

Oyunda oyuncuları zorlayacak olan bulmacalar sıklıkla yer alıyor . Oyunun bulmacalarının bazılarını çözmek 10 dakikamızı filan alabilir..
Karakterimizin son macerasının üzerinden 10 yıl geçmiştir. Emekliliğe ayrılmış olan nathan drake tekrar hırsızların dünyasına adım atmıştır. Şimdiye kadarki en büyük macerası, onun fiziksel sınırlarını, azmini ve en önemlisi sevdiklerini koruyabilmek adına neleri feda etmeyi göze alacağına dair bir test yolculuğuna dönüşecektir.”
Oyunun diğer serilerindeki bölümlerden çok daha zor ve sert saldırılarla karşı karşıya geleceğimiz belli oluyor, bulmacalar, farklı tür ekipmanlar zorlu düşmanlarımız, ve peşine düştüğümüz hazinemiz bizim sınırlarımızı fazlasıyla zorlayacak.
Bir taraftan nathan’ın geçmişine yolculuk ederken , diğer yandan mutlu aile tabloları ile karşılaşacağız.Nede olsa dünyanın en bahtsız hazine avcısıyla karşı karşıyayız
Oynayış süresi oldukça uzun ; 22 bölüm.
Uncharted 4 , birçok oyuncuyu tatmin edecek ve bilgisayar masasından kaldırmayacaktır.oyunda türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği bile mevcut.

Uncharted 4

 Uncharted 4 Oyun Tanıtım Videosu

Belirlenen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 – 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 2400s – 2.5 GHz ya da AMD FX 6350 – 3.9 GHz
RAM: 6 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 270 (2 GB)
Gerekli Boş Sabitdisk Kapasitesi: 50 GB
Direct X: 9.oC

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.