Son Dakika

The Last Of US Part 2 PS4 İncelemeler

The Last Of US Part 2 PS4 İncelemeler

The Last Of US Part 2

Yeni oyunumuz THE LAST OF US PART 2 serinin soyunu devam ettirmeye geliyor .Bu oyunumuz gerilim macera ve aksiyon dolu ortamlar yaşatacak. Yapımcımız NAUGHTY DOG çok oyuncu ile oynama sistemi getirdi. Oyunumuz +18 olarak piyasaya sürülecek . Birçok insan çocuğunun etkilenmesinden korkmuş . THE LAST OF THE US 1 oyununun karakteri  ELLİE üzerinde yoğunlaşacak . Oyunumuzdan gelen bilgiye göre at üstünde savaşabileceğiz . Yeni yüzler ve yeni karakterlerle karşılaşacağımız bu oyunumuzun grafikleri çok ama çok sağlam gözüküyor . HD filmleri anımsatıyor . Yeni oyunumuzda ELLİE ve JOEL’in yaşlandıklarını görüyoruz.

The Last Of US Part 2

THE LAST OF US 1 oyunumuzdan  iki üç yıl geçmiş . Oyun bize birçok ipucu sunacak. Yaşamak için öldürmemiz gerekecek. Oyun karakterlerimiz geçmişleri ile yüzleşecek.  Korku  dolu ortamlar yaşatacak olan oyunumuz için çalışmalar hızlanmış. Savaş ve dövüş efektleri çok güzel . Ok kullananlar rus ruletleri ve birçok savaş ve dövüş ekipmanları var.  Bu arada kontrol edeceğimiz oyuncu ellie , joel’i kontrol edecekmiyiz tartışılır.Karakterlerimiz  JOEL ve ELLİE arasında baba kız ilişkisi büyümüş ve oyunda duygusal sahneler gerçekleşecek. Hem virüs’e karşı  tedavi  arayacağız , hemde hayata tutunacağız.  Buda oluyor ki oyun her oyuncuyu etkileyecek kendine bağlayacak.THE LAST OF US  oyununun son sezonu olacak. Oyun fragmanını izleyen oyuncular karakterimiz joel’in ölmüş olduğunu düşünüyor. Ama ölmedi  diyenler de var . Oyun çıkmadan teoriler havada uçuşmaya başladı. Büyük bir kitle oluşturan THE LAST OF US PART 2 oyuncular arasında hikaye teorileri yarattı . Kimilerine göre karakterimiz ölüyor , kimilerine göre ölmüyor. NAUGHTY DOG oyun hakkında bilgi verdikçe oyuncu halkı telaşlanıyor meraklanıyor. Buda oyunumuzun vazgeçilmez parçası haline geliyor.

The Last Of US Part 2

Büyük bir teoriye göre oyun Seattle’de geçecek . Oyun hakkında çok bilgi verilmedi . Fakat haritaya bakınca bölgeyi öğrenebiliyoruz. Oyuncu ekiplerine baktığımda herkez oyunumuzun bir bölümü olan ellie’nin gitar çalma bölümünü konuşuyor.  Oyunun drama konusu hepimizi etkiledi .

 The Last Of US Part 2 Oyun Tanıtım Videosu

The Last Of US Part 2 Oyunumuz 2018’de Ps4 Platformuna Çıkması Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.