Son Dakika

The Last Night Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak?

The Last Night Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak?

Talha Aydınlı ve Emre Ayaz adlı iki genç öğrenci, yaklaşık bir senedir uğraştıkları oyun için yeni bilgileri yavaş yavaş dünyaya yaymaya başladılar. Unity oyun motoru ile geliştirdikleri Last Night, hayatta kalma-korku – gerilim içeren bir oyun olacak. Tipik zombilerle kapıştığımız ve mühimmat bularak hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyun belirttiğimiz gibi iki öğrenci tarafından yapıldığı için mutlaka diğer hayatta kalma oyunlarının yanında biraz sönük kalabilecek. Fakat ellerindeki imkanların yeterliliğini düşünürsek ortaya pek de fena görünmeyen bir oyun çıkarmışlar gibi gözüküyor…

The Last Night

Oyunun diğer hayatta kalma oyunlarına artı olarak bir de güzel ve farklı hikayesi var. Aslında Forest’taki gibi oldukça açık uçlu bir hikayeye sahip ama bu yine de sizin “amaçsız” hissetmenizi engelleyen etkenlerden birisi olmuş. Bir baba ve oğlu dağ evinde yaşarken küçük çocuk aniden hastalanıyor ve baba da oğlunu sadece sabah hastaneye götürebilecek duruma sahip. Oğluyla beraber sabahı beklerken birden nereden geldiği belli olmayan varlıklar eve saldırmaya başlıyor. Oyunun hikaye modu bu şekilde  . Bir de ayrı olarak bir sandbox moduna sahip olacakmış. Bu modda da direkt olarak doğaya karşı hayatta kalacakmışız. Buda güzel bir etken olacak. 2 tür seçeneğimiz var ya hikaye modu yada hayatta kalma modu . İkisi de bizlere güzel anlar yaşatacak gibi gözüküyor . Bu tür oyunlar herzaman bizleri heyecanladırmıştır. Oyunun büyük bir kitleye sahip olması an meselesi..

The Last Night

Piksel kavramını yeni seviyeye taşıyacak olan oyun diye de duyulmaya başlamış. Oyuncuların yorumları bile , oyunu bilmeyenleri kendisine çekiyor. Grafik düzeyi gayet güzel bir şekilde ortaya koyulmuş vaziyette. Aynı zamanda herkesi etkilemiş hikaye türü toplumu sabırsızca bekletiyor.Genel olarak oyuncular bu tür korku oyunlarından hızlı etkilenir zor sogurlar . O yüzden oyun korku türü içermesi yapımcılara avantaj sağlamış. The Last Night, Xbox One ve PC için 2018 yılı içinde çıkacak. Umarım oyunumuz oyuncuların beklediği şekilde ortaya çıkar . Güzel , sorunsuz , ve hoş ve Türk yapımcısı olması beni çok etkiledi .Umarım dünya çapında iyi bir dereceye girerler.

 The Last Night Oyun Tanıtım Videosu

Oyunumuz 2018 Yıl İçerisinde Çıkması Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.