Son Dakika

The Inpatient – Ps4 Oyun İncelemesi

The Inpatient – Ps4 Oyun İncelemesi

The Inpatient

Yepyeni bir korku oyunu ile karşınıza geliyorum . Bu yeni oyunumuz korku-gerilim-hayatta kalma türünde olan bir oyun. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncu, Blackwood Sanatoryumu’nda hafıza kaybı çeken ve cinsiyeti seçime tabi olan bir hastayı kontrol eder, amacımız ise tekrar hatırlatmak ve geçmiş ile yüzleşmesini seyretmek

The Inpatient

Until Dawn’daki gerilim dolu hadiselerin 60 yıl öncesinde geçen yaşantımızda , gözünüzü yaşadıklarınızdan habersiz olarak garip bir tıbbî merkezde açacaksınız. Blackwood Pines Sanatoryumu’nda neden kapana kısıldığınızı öğrenmek ve tesisin en kuytu köşelerine gidip  saklı kan donduran komployu keşfetmek tamamen bizim elimizde olacak. Oyunda farklı sonlar bulunacak ve yaptığınız her seçim hikayenin gidişatını değiştirebilecek..  Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi oyuncuların bu karakterlerle kurdukları etkileşimler sırasında yaptıkları ve aldıkları kararlar hikayenin gidişatına etkileyecek . Oyunla ilgili ilginç özelliklerden biri de oyuncuların oyunu oynarken fazla yüksek ses çıkarmaları ya da yüksek sesle konuşmaları halinde bilgisayar kontrolündeki  karakterlerin oyuncuya tepki vermesi olacak. Ayrıca oyuncular aşağıya baktıklarında kontrol ettikleri karakterin bütün vücudunu görebilecekler. Yapımcılar, bu ve bunun gibi birçok özelliğin oyunda yaşanacak olan tecrübelerin daha gerçekçi olacağı görüşündeymiş. İşte bu özellikler insanı en iyi şekilde etkileyecek. Oyuncuları fazlasıyla şaşırtacak ve gerilim dolu ortamlardan sağ çıkmaya çalışacağız.

The Inpatient

Avrupada çok daha erken çıkmış oyunumuz.  Şuan’da yeni sanal gerçeklik oyunları The Inpatient’a yoğunlaşmış durumda. Korku oyunlarını sanal gerçekcilik gözlüğü ile beraber oynamak büyük korkular yaşatacak bizlere.. Kaldığımız yerden hatıralarımızı hatırlayıp çıkış yolları arayacağız.Yapacağımız her seçim bizim geleceğimizi etkileyecek ,oyunu daha fazla sürükleyici olsun diye seçim elde etme hakkımızı bizlere sunmuşlar. Oyunun grafiklerine gelirsek çok güzel aynı zamanda ses efektleri de muazzam bir şekilde ayarlanmış . Kaldığımız yer bir nevi hapishane gibi güvenlik önlemleri alınmış. Buda oyuncuların çabasını arttıracak bir şekilde ayarlanmış .

 The Inpatient Oyun Tanıtım Videosu

24.01.2018 Ps4 Platformunda Çıkması Bekleniyor ve The Inpatient Fiyattı olarak şuanda ön sipariş ile ps4 storeden 119 Tl ye sahip olabilirsiniz.

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.