Son Dakika

The Crew 2 Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak?

The Crew 2 Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak?

The Crew 2

Yeni oyun dünyasının hız tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği oyunun çıkış tarihi günden güne yaklaşıyor. KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER BİZLERİ BEKLİYOR. Efsanevi mekanlarda sınırları zorlayacak ve yeni deneyimler elde  edeceğiz . Karlarla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un arka sokaklarında lastiklerini parçala, asfaltları yak , Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini gez.Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullanacağız, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geçip yolculuk yapacağız. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika’da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin oyunu THE CREW 2 ile tanışalım. Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporlarına katılacağız, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve free style seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile yüzleştirecek. Yarışlara katılıp tozu dumana katacağız , meydan okumalara yanıt vereceğiz , kendi kişisel tarzını oluşturup ve geliştireceğiz, hayallerimizdeki araçları toplayıp, kişiselleştirip ve sergileyeceğiz, ve Amerikan yarış sporları dünyasına adımızı yazdıracağız. Oyun hız tutkunlarını saatlerce oyunda tutacak, yeni rekorlar kırdıracak , meydan okutacak. Oyunun grafikleri zaten oyuncuyu gerçek hayat yarışlarına sokabiliyor. O denli güzel bir yapım ortaya çıkmış. Şehirler arası turlara çıkıp yarışçıların kültür ve geleneklerini öğreneceğiz. Oyun konusu sade değil, ayrıntılı bir şekilde yapılmış.

The Crew 2

Şimdi ise Ubisoft, beklenen yarış oyunu The Crew 2 için Harley Davidson ile anlaştığını belirtti. Oyunun geliştiricisi Ivory Tower’da çalışan tepe geliştirici Ahmed Boukhelifa, efsaneleşmiş motosiklet markası Harley Davidson ile anlaşmış olduklarını ve bu  kendilerini heyecanlandırdığını belirtti.
Diğer bir yandan Harley Davidson markasının başkan yardımcısı Heater Malenshek, yeni medyanın trendlerine uyum sağlama açısından aldıkları bu kararı doğruluyor . Ubisoft ise bu anlaşmadan sonra The Crew 2’in çıkışından sonra tam bir yıl boyunca herhangi bir oyunda Harley Davidson markasının bulunamayacağını söyledi. Araba yarışları dışında diğer araçların yarışlarıyla da ilğilenen The Crew 2, ilk oyunun eksiklerini kapatabilirse kusursuz bir yarış oyunu olarak bizlerin karşısına sunulabilir. Oynanış anlamında büyük sıkıntılara sahip olan ilk oyunun çevrimiçi tarafında da  hatalar ile karşılaşıyorduk. Son olarak Ubisoft’un bu anlaşma sayesinde güzel bir reklama  imza atacağını görebiliriz…

 The Crew 2 Oyun Tanıtım Videosu

Oyunumuz 2018 Yılı İçerisinde PC Platformu Üzerinde Çıkması Planlanıyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.