Son Dakika

Spiderman 2018 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Spiderman 2018 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Spiderman 2018

Spiderman 2018

Sıkı bir spider-man hayranı olarak yine karşınızdayım. Ve serinin en havalı örümcek adam oyunu bu olsa gerek.Oyunumuza direk girecek olursak grafikleri harika, sanki filmini izlermiş gibi olacaksınız.
Kendimize göre akrobasi hareketleri belirleyebilir,istersek şehirin sokaklarıda delicesine gezebiliriz.
Efekt olarak şöyle söylemeliyim ki ; sıradan eski moda örümcek adam hareketleri değil de, örümcek adam filmini izlerken yaptığı hareketlerle gaza gelip hayaller kurduğumuz akrobasiler.
Dövüşe gelirsek ağ atarak silah toplamak, adamları ve suçluları ip yumağına çevirmek ve süper sonik reflekslerimiz var. Sıradan bir örümcek adam efsanesi olmayacak belli ki ..
Karakterimiz hala aynı peter parker . Ama kostümümüz değişmiş biraz ,sadece örümcek simgemiz beyazlaşmış .Yıllarca suçlularla , hırsızlarla , ve kötü bilim adamlarıyla cebelleşerek yeni deneyimler kazanan örümcek adam bu sefer hem New York halkının grurunu taşıyor ,hemde kariyerini sürdürmeye çalışıyor.
Etkileyici bir senaryoya sahip olan bu oyunumuzda birbiriyle çelişkili birçok mevzuya dalacağız. Marvel’in Newyork şehrine canınız sıkıldıkça dolaşma imkanı bulunuyor.

Spiderman 2018

Örümcek adam hayranlarına seslenecek olursak eğer , oyun büyük bir kitle oluşturmuş ve 2018 yılından önce gelemeyecek deniliyor.
İlk konusu ise örümcek adamın büyük güçlü bir düşmanı bir helikopterle kaçar. Ama oyunun kahramanı olarak bizde düşmanımızı gökdelenler ve vinçler eşliğinde kovalayacağız.Bu büyük oyunumuz örümcek adam’ı oynamamız için sistem gereksinimlerimizi bi hayli zorlayacak gibi gözüküyor. Çifte hayat süreceğiz. Yani buda bir gelecekte, bi geçmişte olacağımız anlamına geliyor .
Oyunun yapımcısı olan MARVEL en iyi oyunu olacağını garanti etmiş.Oyun spider man’ın filmi ile pek bir bağlantısı olmayacak. Spider man’ın dünyası ve peter parker’in dünyasının birbiri ile kesişmeyeceğini anlatacak. Şöyle bir olayımızın olduğunu gözden kaçırmadan belirtmek istiyorum.
Oyun çevre ile ilişki kurmamıza imkan vermiş. Yani buda demek oluyor ki bir düşmanla karşılıklı kavgaya tutuştuğumuzda çevremizdeki eşyaları dövüş için şekilendirebiliyoruz. Bu olay hiçbir örümcek adam serisinde gerçekleşmedi. Umarım oyunumuz beklenildiği kadar güzel ve ince detaylarla ortaya çıkar .

 Spiderman Oyun Tanıtım Videosu

Spideman 2018 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: Windows 10 or higher
    • İşlemci: Intel Core i5 or higher
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 or greater
    • Depolama: 2100 MB kullanılabilir alan

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.