Son Dakika

Skull & Bones Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak

Skull & Bones Tanıtımı ve Pc Üzerinde Ne Zaman Çıkacak

Yeni oyunumuz serin sular üzerinde korsanlık yapmakla geçecek. Aksiyon dolu ortam sunacak bir oyun olacak.”Korsanlığın Altın Çağındayız. Bu çağın en güçlü silahları kötü  kaptanların elinde: savaş gemileri. Skull&Bones™’ta sonradan görme, aç gözlü bir kaptan olarak kralın hizmetine girmeyi reddetmişiz. Kaybedecek hiçbir şeyimiz  yok. Karayiplerden, müthiş zenginliklerle dolu egzotik ve el değmemiş sulara, hintokyanusuna  el atmışız.

Skull & Bones

Fakat bu sakin ve zengin sular aynı zamanda bu zenginlikten pay almak isteyen sömürge imparatorluklarının, güçlüve  saldırgan ticaret gruplarının ve acımasız korsanların birbirleriyle amansız bir mücadeleye giriştikleri sularda yaşama tutunmaya çalışacağız. Kendi korsan kaptanı karakterini seç, daima hayalini kurduğun müthiş efsanevi korsan avcısı olmaya ilk adımını at. Sığınak ve karargah olarak kullandığın limanda mürettebatımızı  toplalayıp , rüyalarımızın  gemisini kişiselleşleştireceğiz. , Hint Okyanusunun dört bir yanında zirveye giden rotamızı  belirleyeceğiz . Yolunu seç: mücadeleye tek başına atıl veya saldırgan düşman ordularını ve iyi korunan ticaret konvoylarını dize getirmek için, diğer oyuncularla iş birliğine gideceğiz. Ödüllerden payına düşeni alıp ve, diğer oyuncuların hedefi olmayı göze alabiliyorsan, önüne geleni yağmala, saldır , özgürsün. Hatta, suyun altında pusuda bekleyen korkunç tehlikeler de varmış, öyle bilgiler de var . Ama o tehlikelerin eski su mayınları veya saldırgan balıklar olacağı düşüncesindeyim.

Skull & Bones

Oyunda  Bu sularda tek başına yol almak büyük bir tehlike ! Uzun süre hayatta kalabilmen, diğer korsanlarla işbirliği geliştirerek Hint Okyanusunun en güçlü korsan ordusunu yaratabilmene bağlı. Çok güzel bir geliştirme sistemimiz var.  Denizlerde daha hızlı hareket edebilmek için yenilikçi rüzgar sistemini kullan, daha uzağa ateş et, daha sert saldır, ölümcül saldırılardan sıyrıl ve düşmanlarını kırıp geçirecek bir pozisyon alacağız.Düşmanlarımızı takip edeceğiz, onların zayıf yanlarını tespit edebilmek için casus dürbününü kullanacağız. Büyük ticaret gemilerine saldırıp yağmalamak ve düşmanlarına üstün gelmek için korsan ordunla eşgüdüm içinde hareket edeğiz. Kullanabileceğin pek çok taktik seçenek ile savaşa yönelik kendi yaklaşımını geliştirecek.

 Skull & Bones Oyun Tanıtım Videosu

Oyun grafikleri güzel ve aksiyonun içine kendimizi rahatça bırakabiliyoruz. Oyunu bekleyen oyuncular 4 gözle oyunun çıkmasını bekliyorlar . Umarım onlar için iyi bir oyun olur …

Oyunumuz 2018 İçerisinde Çıkması Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.