Son Dakika

Sea of Thieves – Oyun İncelemesi. Pc Platformunda Çıkacak mı ?

Sea of Thieves – Oyun İncelemesi. Pc Platformunda Çıkacak mı ?

Sea of Thieves

Yeni aksiyon macera oyunumuzla karşınızdayım. Bu sefer oyun’da suların ,denizlerin hakimiyeti bizim olacak. Yani oyunda korsan karakterini canlandıracağız. Tehlikelerle ve ganimetlerle dolu, paylaşımlı dünya macera oyunu, korsan hayatının özgürlüğü bizleri  bekliyor. Her zaman olmak istediğiniz korsanlar olup ve ufukta beliren deniz yolculuğunda amacı belirsiz bir oyuncu mürettebatının görev aldığı bir dünyada arkadaşlarınızla maceralar paylaşacağız..

Sea of Thieves

Şimdiden şirin ve etkileyici grafikleri, ve eğlenceli oynanışı ile bizlere keyifli anlar yaşatacak gibi gözüküyor.Oyunumuzda iddalar büyük ; Microsoft’tan Kudo Tsunoda yaptığı açıklamada Sea of Thieves’in Rare tarafından hazırlanan en iyi oyun olduğunu belirtti . Bizleri de etkilemeyi başaran Sea of Thieves, umarız beklentileri karşımalayı başarır ve oyunculara keyif dolu anlar yaşatabilir. Sea of Thieves hakkında ilginç bir açıklama yapan yapımcılar ”oyun oyunun PC sürümünde 540p çözünürlük ve 15 FPS kilidinin bulunduğu bir grafik ayar menüsünün olacağını belirtti.”Oyunu teste soktular. Ve oyun Şuan için yalnızca 1000 kişinin davet edileceği teknik alfa testindeki ana amaç PC platformunda oyunun kontrollerini ve farklı sistemlerdeki performansını test etmek. Bekleyelim Bakalım Sea of Thieves’in testleri nasıl geçecek? Umarım bizleri hayal kırıklığına uğratmazlar.

Sea of Thieves

En güzel özelliklerden birisi ” Bilgisayar dizayn ekibinin başı Ted Timmins oyun hakkında şu açıklamaları yaptı: “Hiçbir fark olmayacak. Bu dünyayı çeşitli cihazlardan oyuncularla paylaşıyor olacaksınız.” Oyunun baş yapımcısı Joe Neate de çapraz oyun özeliğini ‘Eşsiz’ olduğu iddasını ortaya koydu. Çok hoş olan grafikleri , oyunun tema müziği insanı dalgaların , korsanların arasına alıyor. “Tehlikelerle ve ganimetlerle dolu, paylaşımlı dünya macera oyunu Sea of Thieves’te korsan hayatının özgürlüğü sizi bekliyor. Yapacağımız şey yelken açıp özgürlüğe huzura ulaşmak ve önümüze çıkan tehlikeli diğer korsanlara saldırılar yapmak . Oyunumuzun bu kadar büyük bir kitleye sahip olduğunu ben dahi bilmiyordum. Ama bu oyunumuzu bekleyen oyuncular sabırsızlanıyorlar. Aynı zamanda denizde geçirdiğimiz vakit kadar karada’da vakit geçirecegiz.

 Sea of Thieves Oyun Tanıtım Videosu

Önümüzdeki Yılda Çıkacak Bu Oyun Umarım herkezin beklediği gibi muazzam bir şekilde ortaya çıkar ..

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.