Son Dakika

Ps3 4.82 Versionu Kırmak İçin Gerekli Dosyaları İndir

Ps3 4.82 4.82 Versionu Kırmak İçin Gerekli Dosyaları İndir

Ps3 4.82

 

Merhaba Arkadaşlar Ps3’ünüz Kendini Güncellemeye Alıp Orjinale Döndü Veya Ps3’ünüzü Kırmakmı İstiyorsunuz. Öncelikle Azda Olsa Kırım İşleminin Riski Olduğunu Belirtmek İsterim. Olası Bir Sorunda Pc Platformu Sitemiz Sorumlu Tutulamaz.

 

Fat (Kalın Kasa) Kırılabilen Modeller

Ps3

FAT (KALIN KASA)
Version Olarak Düşürülebilen Fat Kasalar
CECHH – CECHI – CECHJ – CECHK – CECHL – CECHM – CECHN – CECHO – CECHP – CECHQ

Henüz Vesiyonu Düşürülemeyen Fat Kasalar
CECHA – CECHB – CECHC – CECHD – CECHE – CECHF – CECHG

 

Slim Kasalarda Kırılan Modeller

Ps 3

Slim Kasalar İki Modelden Oluşur Kasa Yapıları Birbirlerinin Aynısıdır ( 20XX ve 30XX )
Slim Kasalarda Sadece (20xx) Serileri Kırma İşlemine Uygundur.

 

Lazım Olacak Araç ve Dosyalar:
En Az 2 Gb Flash Bellek (Fat32 Biçimlenmiş Olacak)
PS3 Sistem Bilgisi Görüntüleme
server.py
PS3 4.82 Orjinal Ofw
PS3 4.82 Ferrox Cobra CFW
Multiman 4.82.pkg

Ps3 4.82Kırım İşlemi

Ps3 Kırım İşlemi İçin Flash Belleğinizi FAT32 Formatında Biçimlendiriniz. Burdan PS3 Version Check Sistem Bilgisi Görüntüleme.rar Dosyasını İndirip Açınız İçindeki Ps3 Klasörünü Flash Belleğinizin Ana Dizinine Atınız.  Şu Şekilde Olacaktır. USB:PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP 

Ps3’ünüzün Disk Okuyucusuna Yakın Olan Yani En Sağdaki Usb’ye Flashımızı Takıyoruz Ps3den Sistem Güncelleme (SYSTEM UPDATE‘E) Gelip Update Ediyoruz. Bu İşlemimizde ki Amaç Cihazımızın Fabrika Çıkış Versionunu Öğrenmektir 3.56 Altı Vesion Olan Ps3 Cihazlar Kırılmaya Uygundur.

Düşürülebilir Versionu 3.56 Altındaysa ve Cihazımızın Şuan ki Sürümü 4.82 Değilse Flash Belleğimizin İçine Attığımız Önceki Dosyayı Silip Burdan PS3 4.82 OFW.rar Dosyasını İndirip Flash Belleğimizin Ana Dizininin İçine Atıyoruz Önce Yaptığımız Yoldan Sistem Güncelleme (SYSTEM UPDATE‘E) Gelip Sistemi 4.82 Olarak Update Yapıyoruz.

Sistem Versionunuzu 4.82’ye Çektikten Sonra Burdan flsh.rar Dosyasını İndirip Rar İçerisindeki flsh.py Dosyasını Flash Belleğimizin Ana Dizinine Atıp Cihazımıza Takıyoruz. Cihazımızı İnternete Bağlayıp Tarayıcıya Giriş Yapıyoruz. Gelecek Olan Güvenlik Sertifika Önerilerini Sürekli Es Geçerek Tarayıcı Menüsünden Araçlar/Anasayfa Burdan Boş Sayfa Kullan Olarak Seçip Tarayıcıyı Kapatıp Tekrar Açıyoruz. Menüden Dosya/Adress Girişi Diyerek Aşağıdaki Modellerden Cihazınız Hangisi İse O Url’yi Giriniz.

Nor Olan Ps3 Modeller İçin Girilecek URL   www.redthetrainer.com/ps3/norDumper/
Supports Phat Models Hxx/Jxx/Kxx/Lxx/Mxx/Pxx/Qxx
Supports Slim Models 2xxx

Nand Olan Ps3 Modeller İçin Girilecek URL   www.redthetrainer.com/ps3/norNandWriter/index_nand.html
Supports Phat Models CECH-Axx/Bxx/Cxx/Exx/Gxx

Url Girişinden Sonra Gelen Sertifikaya Ok Deyip Menüden Yer İmlerine Kayıtlayınız. Menü/Araçlar Diyerek Çerezleri Aramaları Önbelleği Temizleyip Tarayıcıdan Çıkış Yapıp Tekrar Giriniz. Yer İmlerinden Kaydetmiş Olan Sayfaya Giriş Yapıyoruz. flsh.py Dosyası Atılı Flashımızı Ps3’ümüze Takıp Initialize exploitation Diyoruz Bir Kaç Saniye Sonra Success Yazızı Çıktıktan Sonra Diğer Seçenekteki Patch Memory Diyerek En Geç 1 Dakikaya Cihazımızı Yeniden Başlatmamızı İsteyecek Uyarı Yazısı Gelecektir Yeniden Başlarıyotuz Cihazımızı Artık CFW Yüklemesine Geçebiliriz

Burdan PS3 4.82 Ferrox Cobra CFW.rar İçerisindeki Klasörü Olduğu Gibi Flash Belleğimize Atıp Ps3 Cihazımıza Takıyoruz. Sistem Güncelleme (SYSTEM UPDATE‘E) OFW Olan Sistemi CFW Sistemine Update Yapıyoruz.

Final Olarak Burdan Multiman 4.82.rar İndirim Flash Belleğimize Atıyoruz Sonra Ps3 Menüsünden Oyun Kategorisinin En Altındaki Packege Maneger/Install Package Files/Standart Diyerek Flash İçine Attığımız Multiman 4.82.pgk’yı Kuruyoruz….

Artık Cihazımızın Kırım İşlemi Tamamlanmış Bulunmaktadır Oyunlarınızı Multi Man Üzerinden Yükleyip Silip Her Şekil Düzenlemelerini Yapabilirsiniz. Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz Arkadaşlar.  SAĞLICAKLA KALIN

İlginizi Çekebilir

Bios Programlama

Bios Programlama, Yazma İşlemi

Bios Programlama, Yazma İşlemi Eeprom Nedir: Açılımı (Electronically Erasable Programmable Read-Only Memory) Olan Eeprom Değişken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.