Son Dakika

PhoenixSuit Android Rom Atma Programı

PhoenixSuit

 

PhoenixSuit

PhoenixSuit Android Rom Atma Programı

Aşağıda ki Vermiş Olduğumuz Linkten PhoenixSuit İndirip Bilgisayarınıza Kurunuz Masaüstünde Oluşan PhoenixSuit Kısayolundan Programı Çalıştırınız PhoenixSuit Programı Açıldığında Aşağıda ki EkranKarşınıza Gelecek.

. PhoenixSuit

Programın Arayüzünden “Image’ye” Tıklayıp Belirtilen Konumdan Img Uzantılı Firmware Dosyasını seçip aç deyiniz. Firmware Dosyasını Seçtikten Donra Program Aşağıdaki Ekranda Belirtildiği Gibi Olacaktır.
PhoenixSuit

Firmware Yüklemek İçin Tabletin Kapalı Olması Gerekmektedir. Tabletiniz Eğer Açık ise, Tabletin Power Düğmesine Basılı Tutun. Tableti Kapatmak İstiyor musunuz Sorusuna Evet Deyin ve Tableti Kapatıp USB Kablosunu Tablete Takmadan İlk Öncelikle Mutlak Olarak PC’nize Bağlayın. Daha Sonra Tablette Volume + Tuşuna Basılı Tutup Bırakmadan Usb Kablosunu Tablete Takın. Volume + Tuşuna Basılı Tutmaya Devam Ederken Power Tuşuna Ard Arda Sürekli Basın. Bilgisayarınız Tableti Görecek ve Driver Yükleme İşlemi Başlayacaktır.
PhoenixSuit

PhoenixSuite Programı, Tableti tanıyacak ve Firmware Yüklemeye Başlayacaktır. Firmware Yüklenmeye Başladığında Aşağıdaki Ekranda Görünen Uyarı Gelecektir. Bu Uyarıya Yes Deyiniz.
PhoenixSuite

Uyarıya Evet Dedikten Sonra PhoenixSuite Tablete Format Atıp Yeni Firmware’yi Yüklemeye Başlayacaktır. Bu İşlem Ortalama 3-4 Dakika Sürmektedir. İşlem Bitene Kadar Bekleyiniz.
PhoenixSuite

Yükleme işlemi bittiğinde “Upgrade Firmware Succeed” yazacaktır. Bu uyarı geldiğinde işlem tamamlanmış olacaktır. OK tıklayıp kapatınız.PhoenixSuite

Yeni Firmware Yükleme İşlemi Bitmiştir.
Bu İşlemden Sonra Tabletinizi Kullanmaya Başlayabilirsiniz.
Firmware Yüklendikten Sonra Tabletin İlk Açılması, Yeni Programların Yüklenmesinden Dolayı Normal Açılış Süresinden Daha Uzun Sürebilir.

PhoenixSuit Android Rom Atma Programı Kullanım Videosu
Boyut: 14 Mb
Dosya: RAR/ Şifresiz
Tarama: Avira / Durum Temiz

((Phoenixsuite Programını İndir))

İlginizi Çekebilir

Lenovo Download Tool

Lenovo Download Tool İle Rom Yükleme İşlemi

Lenovo Download Tool İle Yükleme İşlemi Lenovo Download Tool İle Yükleme İşlemi Merhaba Arkadaşlar Lenovo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.