Son Dakika

Monster Hunter World Oyun Sistem Gereksinimleri ve İncelemeler

Monster Hunter World Oyun Sistem Gereksinimleri ve İncelemeler

Monster Hunter World

Monster Hunter World Oyun Sistem Gereksinimleri ve İncelemeler

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan Monster Hunter serisinin bir oyunudur. Kendisini bu sene duyuracak olan oyunumuz MONSTER HUNTER WORLD ile karşınızdayım. Pisliğe batmış bir çevrede kötü yaratıkları haklamamız gerekecek. Oyunda avlayacağız , iz süreceğiz , öldüreceğiz. Yeni yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferine çıkacak ve diyarın en acımasız canavarlarını avlamak için  yaban bölgelerinde iz süreceğiz. Bir avcı olarak hem hayatta kalmaya , hemde yaşamamız için karşımıza çıkacak olan tüm tehlikeleri  ortadan kaldıracağız.  Avlanabilmek için çok sayıda tuzağı, yemi, silahı kendimizi korumak için kullanacağız.  siper ve gözetleme noktaları yapabilecek veya canavarları bile birbirine düşürecek çukurlar kazabileceğiz. İster zafer kazanma yolunda tek tabanca olun, ya da ister üç arkadaşa kadar destek veren yardımlaşmalı oyun türünü kurun. Bu dünya keşfedilmek için yaratılmış dedirtecek bir oyun. Seridedeki 14 silah türü vardır.  Bunlardan birisi  SLİNGER , Bu araçla canavarlara rahatlıkla zarar verebiliriz. Monster Hunter: World’de avlanmak için farklı bölgeler bulunuyor. oyunda her bölgeye kesintisiz bir şekilde hızlı seyahat edebiliriz.  oyunda bazı canavarların davranışını etkileyebilecek bir şey daha var. Gece -gündüz … Buda oyundaki canavarları etkileyebilecek. Grafikler ise eski savaş dönemini anımsatıyor. Ve efektlere gelirsek muazzam bir şekilde yapılmış.

Monster Hunter World

Monster Hunter World, PlayStation 4, Xbox One için 26 Ocak 2018’de geliyor. Oyunun PC sürümünün çıkış tarihi ise henüz belirtilmemiştir. Oyunda tek bir bölgede uzun süre kalmamalıyız , yoksa çok çabuk bir şekilde canavarlara yem olabiliyoruz. Oyunumuz MONSTER HUNTER WORLD’DE  eşya kutuları ücretsiz olacak. Bu bizim işimize gelecek bir haber. Oyunun yapımcılarından olan  Ryozo Tsujimoto rasgele eşya sistemi olduğu için bu kadar sevidiğini belirtti. Tsujimoto, “Bizim istediklerimizden birisi oyuncuların bir avı tamamladıktan sonra ödüllerini aldıkları zaman o başarı duygusunu yaşaması için uğraşıtoruz diyerek bu özelliği belirtmiş.

Monster Hunter World

Bilindiği üzere devasa bir dünyaya sahip olan  aksiyon oyunu Monster Hunter’in küçük bir çaplı sistem gereksinimi tabiki olmayacak.Oyunumuz içeriğini tam olarak anlamışsınızdır. Av , hayatta kalma mücadelesi, silah sistemi , tuzaklar ve daha niceleri…

 Monster Hunter World Oyun Tanıtım Videosu

Oyun 2018 Ortalarında Pc Platformuna Geleceği Söyleniyor. Şimdiden 4 Gözle Beklemedeyiz Hadi Hayırlısıyla İyi Günler Arkadaşlar…

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.