Son Dakika

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemeleri

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemeleri

Metro Exodus

Evet yeni oyunumuz METRO:EXODUS oldukça iddalı olarak geliyor.Yeni oyunumuz diğer metro serisinin farklısı olacak. Güzel düşmansı bir dünyada hayatta kalmamız an meselesi olacak.Yiyecek bulacağız el yapımı silahlar yapacak ve cephanemizi güzel bir biçimde oluşturacağız .Ve oyundaki diğer dostlarımızın kaderini biz belirleyeceğiz . Bu mutantlara karşı koyduğumuz dünyada herkez sağ çıkmayacak. Oyunun  atmosferi muazzam bir şekide , karanlık ve buzlanan gaz maskemiz ve o karanlık ortamda bir anda duyulan mutantların sesleri oyuncuları içine çekecek ve bir hayli korkutacak.Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Tüneller arası korkunç serüvenimiz devam ediyor, silahlarımız gayet lüks düzeyde ve eskilerine göre baya değiştirilmiş, hatta crossbow bile kullanacağız.Oyunun yeraltında savaştığımız kadar yer üstünde, aydınlık bölgede bile savaşacağız.Mutantlar daha bir korkutucu ve daha güçlü bir şekide karşımıza çıkacak . Aydınlık dünya ve yeraltı dünyası diye ayırmıştık. Aydınlık dünya’da harabe evlere gireceğiz ve mühimmat, yiyecek arayacağız.

Metro Exodus

Hatta oyunumuzun bir bölümünde arkadaşlarımızın yardımı ile trende yol alacağız. Yeraltı herzaman olduğu gibi pis, gün ışınlarının gelmediği , çürümüş cesetlerin olduğu ve iskelet yığınlarının mevcut olduğu yerler. Aslında bize çürümüş cesetler ve iskeletler korkuttuğu kadar da yardım edecek. Yer altında eski savaşçılar ölmüş , mühimmatları ortada kalmış. Bir anda mermim yok silahım yok diye umutsuzluğa kapılmıyoruz , iskelet görür görmez yanına uçuyoruz . Uçurumdan attığımız mutantların düşüşünü izlemek stres attıracak düzeyde zevk veriyor. Metro exodus PS4’de 225 TL. Oyunda çürümüş leşleri yiyen kurtlarda olacak . Ama ne olur ne olmaz öldürüyoruz. Bir uçurumdan bir uçuruma uzanmış ipler ve bizdeki kanca bize hızlı seyahatte yardım edecek. Oyunumuz METRO: EXODUS’UN  belirtilen kısımları bölümleri bunlar , ama eski oyunlarından kalan haritada pek bir değişiklik yok. Oyunun grafikleri zaten muazzam bir şekilde sunulmuş , ekipmanlar da sağlam aletler .

Metro Exodus

Yıl 2036 ve biz bir çetenin liderliğini yapacak bir kahramanız . Çetemizden herkezin sağ çıkmaması bizi biraz zorlasa da asla pes etmeyeceğiz. Umarım oyunumuz METRO EXODUS hayallerimizdeki kadar sağlam bir düzeyde olur…

 Metro Exodus Oyun Tanıtım Videosu

Metro Exodus  Pc Platformunda Tam Olarak Bir Sistem Gereksinimleri Sunulmamıştır. Oyunun Pc Platformunda 2018 Tarihinde Çıkması Muhtemel…

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.