Son Dakika

Metal Gear Survive Oyun İncelemeleri

Metal Gear Survive Oyun İncelemeleri

Metal Gear Survive

Yeni oyunumuz olan ‘ METAL GEAR SURVİVE’  her zaman sevilen türlerden olarak gündemimize bomba gibi düşüyor. Oyun türümüz; hayatta kalma, aksiyon , ve muazzam bir macera…Metal Gear yan oyunu Metal Gear Surviv’den  bir süredir haber alamamıştık. Ama önemli olan geri dönmesiydi….. VE GERİ DÖNDÜ

Metal Gear Survive

OYUNUMUZ alternatif bir zaman diliminde geçiyor.Oyunda üzerimize akın akın gelecek olan zombilere karşı yaşam mücadelesi vereceğiz .Co-op ve farklı Multiplayer modlara sahip olacak bir oyun.  Oyunumuzun İçerisinde 4 özel silah, 2 farklı sevinme hareketi, 4 tane metalik atkı, bulunacak ve bizlere çok büyük faydalar sağlayacak.Oyunun çıkış tarihi geciktiği için KONAMİ bir büyüklük yaparak oyuna yeni içerikler ekledi. Oyunun gecikme konusu bekleyenleri kızdırmış olmalı ki çok büyük tepkiler vermişlerdi.

Metal Gear Survive

Ana karakterimizi özelleştirebilecek miyiz sorusuna şöyle cevap verebiliriz.Oyuncu kendi karakterini dilediğince özelleştirebilecek. mızrak ve ok gibi birçok ekipmana erişim sağlayabilecek ve kendi oyun tarzınıza göre değiştirebileceksiniz.Metal Gear Surive’ın ana karakteri Mother Base denilen bir asker.Serinin hiç görülmemiş hiç duyurulmamış canavarlarına karşı hayatta kalmaya dikkat etmeliyiz.Oyunumuzun ana karakteri neden gizemli bir dünyada diye sorular çok.Cevabı net ; Mother Base bombalanırken üssün üzerinde bir kara delik açılır ve kara delik askerlerle beraber ana karakteri de içine çeker.Ve bizim asker olağan üstü bir dünyada yaşam yolculuğuna çıkar. Yeni dünyada bir keşife çıkar ama dünyaya dünya denilemeyecek kadar kötü şeyler ile kaplıdır.

Metal Gear Survive

METAL GEAR SURVİVE’DE yeni bir olay var. Oyunda anakamp alanları da inşa edebileceğiz.Oyunumuzun grafikleri çok güzel şekide tasarlanmış , ve böyle bir oyunun sisem gereksinimleri sınırları aşabilir. Adını 2018 yılında duyuracak olan ‘METAL GEAR’ Popülerliğe yaklaşacak ve oyun dünyasını sarsacak. Oyunumuz zor ve hayatta kalmak için uğraş gerektirecek. Zombiler , kamp alanları, silahlar , el yapımı silahlar hepsini kazanmak bulmak gerekecek. Ama oyunu zevkli kılanda arayış içinde olmamız değil mi ?Umduğumuzdan daha güzel bir şekilde  gelecek oyunumuz umarız kısa sürede bizlere ulaşır…

Metal Gear Survive Oyun Tanıtım Videosu

Tahmini Oyun Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7×64, Windows 8×64, Windows 10×64 (64-bit OS Required)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) or better; Quad-core or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) or better (DirectX 11 card Required)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 28 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7×64, Windows 8×64, Windows 10×64 (64-bit OS Required)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 (3.60GHz) or better; Quad-core or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (DirectX 11 graphic card required)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 28 GB kullanılabilir alan

Oyunun PC Platformuna Çıkış Tarihi tam Olarak Belli Değil Ama Oyunun 2018’in Başlarında Çıkması Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.