Son Dakika

Kingdom Come – Deliverance Sistem ve Oyun İncelemeleri

Kingdom Come – Deliverance Sistem ve Oyun İncelemeleri

Kingdom Come - Deliverance

Yeni oyunumuz eski savaş hayatını , hayatta kalmayı , feth etmeyi öğretecek. Bu muazzam oyunumuzda eski çağda yani yaklaşık orta çağda gerçekleşecek . Bu oyun aksiyon, savaş , rol yapma oyunu. Oyun kutsal roma imparatorluğunda geçecek. Şöyle söyleyeyim oyunda fantastik öğeler, ejderhalar, goblinler yok. Oyunun senaryosu herkeze tanıdık gelebilir. Mount & Blade’e bayağı benziyor.Kingdom Come büyük bir ilgi ile karşılanmış ,  kısa sürede 1 milyon sterlin toplanmıştı. Grafikleri çok iyi olan bu oyunda konu oyuncuları etkiliyor.

Kingdom Come - Deliverance

Oyunda savaşta her şeyini kaybetmiş bir demirciyi canlandıracağız. Bu demirci ölen babasının son isteğini yerine getirmeye uğraşırken kendisini kaçırılmış bir kralı kurtarmaya çalışırken bulacak. Birinci şahıs perspektifi kullanan savaş sisteminde kılıç veya yay kullanabilecek, teke tek dövüşlere ve daha büyük çaplı savaşlara katılabileceğiz. Kingdom Come : Delivarence oyununda bir çok hava koşulunu beraberinde görmekle beraber, zaman zaman hava koşullarının yarattığı problemler doğrultusunda açlık adına çeşitli hırsızlıklara başvurabileceğiz.Yaptığımız hırsızlıklar ve benzeri suçlarda elbet bize ceza vermek isteyenler olacak, onlara karşı amansız bir mücadeleye gireceğiz. En büyük dostumuz kılıç olmasına rağmen, düşmanlarımızın bize birden fazla kişi saldırmasından dolayı diğer dostumuz oku da bolca kullanacağa benziyoruz.

Kingdom Come - Deliverance

Oyunun betasına gelirsek, orta çağın sokaklarında bir çok çiftlik hayvanı bizleri bekliyor. Her sokak tavuklarla dolu olmakla beraber, insanların her birinde birer silah görmek mümkün. Evlerin içinde bolca fare, böcek gibi canlılar da görebiliyoruz. Orta çağı gerçekten güzel yansıtıyorlar, o zamanın köylerinde olan bir çok şey mevcut. Dışarı kurumak adına asılmış çamaşırlar, yemek yapmak adına yanan bir fırın, odundan yapılma el arabaları, sınıf farklılıklarını ortaya koyan kıyafetler giyen insanlar bile var…

Kingdom Come - Deliverance

Kılıç ve ok kullanmadan önce bir çok alıştırmadan geçmemiz gerekecek. Tam anlamıyla hazır olduğumuzda ilk kılıç ve ok kullanabileceğimiz görevimize gidebileceğiz. Alıştırma bölümü diğer oyunların aksine bir hayli uzun sürecek. Bu oyun bize eski hayatın gerçekçiliğini gösterecek…

 Kingdom Come – Deliverance Oyun Tanıtım Videosu

Minimum Sistem Gereksinimleri

   • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
   • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
   • Bellek: 6 GB RAM
   • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
   • DirectX: Sürüm 11
   • Depolama: 30 GBÖnerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 30

Kingdom Come – Deliverance Çıkış Tarihi 13 Şubat 2018 Olarak Belirlenmiştir.

İçerik Yazarı: Furkan Arslan

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.