Son Dakika

Farcry 5 Oyun İncelemesi ve Sistemsel Özellikleri

Farcry 5 Oyun İncelemesi ve Sistemsel Özellikleri

Farcry 5

Oyunumuz far cry yeni bir sezonla oyuncuları sarsacak . Bu sefer far cry orta amerika’daki montana’da günümüzün zamanında geçecek. hikayemiz faşiztliğin ve yobazlığın hüküm sürdüğü biryerde geçecek ve özgürlüğümüzü arayacağız. Oyun modern silahlarla ve karakterlerin güneş gözlükleriyle bile insanı gaza getirecek cinsten.
Oyunumuzun kötü karakteri süper bir kıyafet tarzına sahip , sakallı yüzü ve keskin hatlara sahip bir adam. Ve bir tarikatın da başkanıymış.
Oyunumuzun fragmanından gördüğümüz kadarıyla sanki gerçek hayatı andıran cinsten bir grafiği var.Oyunumuzda katliam, saldırılar , hiç kesilmeyecek gibi. Oyunda balık tutmak hayvan avlamak ve kullanacağımız uçağı silahlandırmak bile var.
Tarla ortamlarında fazla zaman geçirecek gibiyiz . Silahlarımız ise şahane , hayvan saldırılarına hala maruz kalacak gibiyiz. Senaryolara bakılırsa kiliseler , barlar bizim yalnızlığımıza eşlik edecek.
Oyunun bir bölümünde köpeğimiz ve büyük bir tır bize eşlik edecek.
Bombacı bir arkadaşımız , keskin nişancı bir hatun , ve bummer isimli bir köpegimiz var.
Köpeğimiz bummer saldırıyor ve bize mühimmat buluyor.

Farcry 5
Oyunda jilet gibi giyimli kötü karakter kendine kurduğu cemiyette ; insanlığın sonunun geleceğini ve tarikatındaki herkeze ben sizin babanızım siz benim çocuklarımsınız diyen bir manyak.
Balık tutmak bile var ve ben şimdiden eglenceli olacak gibi düşünüyorum . Yazmayı unuttum sanmayın bir şerif yardımcısı olan bir karakteri kullanacagız.
Şu anda oyunun fiyatı yaklaşık olarak 163 tl. XBOX fiyatı 240 tl olarak belirtildi.Oyunumuzun kötü bir haberine göre co-op sorunu olacak .
Yani buda oyunu arkadaşınızla beraber oynarken saatlerce oynasanız bile tüm bölümleri geçseniz de
kaydetme olmayacağı ortaya çıkmıştır. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz araştırabilirsiniz. Hiçbir seride olmayan bu köpek meselesi bu sezonda bize fayda sağlayacak.
Oyun kovboy stili gerçekleşebilir . Şuan öyle gözüküyor ve içeriğine bakılacak olursak barlar ve kliseler muazzam gösteriyor .
Umarım oyunumuz FARCRY 5 düşlediğimiz gibi olur.

 Farcry 5 Oyun Tanıtım Videosu

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Win 7 64 yada Daha Üst Bir Versiyon İşletim Sistemi
İşlemci: Intel Core i5-3570K @3.4 Ghz veya FX-6300 ya da Eşdeğer Bir İşlemci Modeli
Ram Bellek: 6 GB
Gerekli Boş Depolama Alanı: 65 GB Boş Alan
Ekran Kartı: nVidia GTX 560 veya Radeon R7 260X (+2048MB) yada Daha İyisi
DirectX: DX 11

Farcry 5 27 Şubat 2018 Tarihlerinde Sanal Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.