Son Dakika

Cyberpunk 2077 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Artık hangi yıl olduğunu hatırlamıyorum, 2070, 2077? Önemi yok. İnandığım bütün değerlerin çocukluğumdan itibaren bir bir yok edildiğini ve değersizleştirildiğini gördüm. Cinayet işlemek, haksız kazanç, hırsızlık ve şiddet yasallaştı, hayatımızı kolaylaştırması gereken teknoloji, insana her şeyi daha da mekanikleştirdi. Daha hızlı koşabiliyoruz, daha uzun yaşayabiliyoruz ve daha az hissediyoruz. Sokakta diğerleriyle göz teması kurmaya çalışıyorum, diğer insanlarla. Hepsinin bakışı her geçen gün daha soğuk, daha farklı arayış içinde . Ne olduğunu biliyorum, bu kıyamet olmalı. ”

Cyberpunk 2077

“Ama bir sorun var, kitaplarda anlatılan kıyamet, sadece insanlar için. Ben ise çevreme baktığımda insan göremiyorum, sadece bir zamanlar insan olmuş varlıklar görüyorum. Yılı şimdi hatırlıyorum , 2077 senesindeyiz, her şey aynı fakat bir o kadar garip.” Oyunumuzun bir replik kısmı ile girişimizi yaptık . Yeni oyunumuz aksiyon macera türünün en iyi öreneklerinden.Oyun içeriği Cyberpunk 2077, CD Projekt RED’in yeni jenerasyon RPG projesi. Mike Pondsmith’in Cyberpunk 2020 evrenini temel alarak, “karanlık gelecek”konusunu işliyor. Mike Pondsmith, önemli bir adam çünkü Pondsmith’in işlerinden önce bunu rol yapma oyunu olarak kurgulayan doğru düzgün bir yapıma rastlamak neredeyseçok az . 2077, video oyunlarında Cyberpunk konseptini bu denli derinlemesine işleyecek en iyi olan nadir seçeneklerin arasına girebilecek.

Cyberpunk 2077

Witcher ile rol yapma oyunları konusunda ne kadar ciddi olduklarını gösteren ekip, Cyberpunk 2077 ile geliştirdikleri rol yapma oyunu disiplinini, cyberpunk’a  taşıyacak gibi görünüyor.  Yaklaşık 80 milyon dolar maliyeti olan oyun, şimdilik 6 milyon kopya satmış durumda. Gelişen teknoloji ile daha aydınlık yarınlara gitmesi gereken insanlık, aslında git gide daha karanlıklara girip , makina tadında işleyen fakat bir o kadar pis bir düzene sahip olurken, bireyler kişisel olarak kendilerine yaptıkları eklentilerle bir insandan çok metal yığınlarına dönüşür. Olduğunuz gibi kalmak isterseniz hayatta kalmanız zorlaşacak. Peki hangisini seçmeliyiz ? Kısa fakat insanca yaşanan bir yaşam tarzı  mı yoksa uzun fakat demir yığınından  farksız bir hayat mı? Seçim bizlerin..

Cyberpunk 2077 Oyun Tanıtım Videosu

Yayıncı (CD Projekt RED) Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Konusunda Her Hangi Bir Açıklama Yapılmadı.

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.