Son Dakika
Crash Bandicoot Oyun İncelemesi

Crash Bandicoot Oyun İncelemesi

Crash Bandicoot Oyun İncelemesi

Crash Bandicoot Oyun İncelemesi

Crash Bandicoot Oyun İncelemesi

Kara Kaşına Yeşil Gözüne Kurban Olduğum. Nesli Biten Tilkiye Benzeyen Memeli Hayvanımız Sonunda Ben Geldim Dercesine Sessizliğini Bozdu. Çizgi Filmden de Bilineceği Üzere Tazmanya Canavarı Cinsi Olan Dönerek Gitmek Yerine Koşarak, Zıplayarak Giden Karakterimiz Crash Bandicoot’u Yönetiyoruz. Arkadaşlar Oyunda Sebebini Bilmediğimiz Düşmanlarla Dövüşüyorsuz Off Bu Ne Acı Sebepsiz Aksiyon. Her Neyse Karakterimiz Boyundan 3 Kat Yükseğe Zıplamasıyla Ne Yazık ki Guinness Rekorlar Kitabına Girememiş Görünüyor. Oyunda Karakterimizin Kullandığı Kılıç, Silah VS Savunma Araçlarının Kendi Boyundan Uzun Olduğunu Gördükte Mübarek O Boyundan Uzun Silahları Ceplerinden Çıkarması da Ne Demek Yaw… Vardır Bunda da Bir Hikmet Diyelim.
İki Piyasaya Çıkan Ps1 Serisinde ki Oyunun Ses Kalitesine Diyecek Yok Arkadaşlar Tam Anlamıyla Berbattı Oyun Zor Olmasa Bile Ses Kalitesiyle Zorlaşıyordu.  Fakat Sonraki N. Sane Trilogy ile Ses Kalitesini Yüksetmişlerdir.

Bu Çılgın Macera Oyununun N. Sane Trilogy Serisini Edinmek İçin Tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.