Son Dakika

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri, İnceleme Tanıtımı

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri, İnceleme Tanıtımı

Yeni oyunumuz barbar konan efsanesi ile geri dönüyor.  Açık dünyalı hayatta kalmaya dayanan oyunda bölgemizi kurup doğa şartlarına uyum sağlamaya çalışıyoruz. Oyunun diğer oyunlardan farkı yüksek bir boyuta sahip olması .  Geçtiğimiz haftalarda oyuna 14 GB boyutunda bir yama geldi. Aslında oyunun ufak tefek birkaç gb’lık yamalarına alışkındı oyuncular fakat   14 gerçekten de beklenmedik bir yama boyutu oldu. karakterimizi oldukça detaylı şekilde yaratacağız. Göz rengi, kaş yapısı, burun büyüklüğü derken dalga büyüklüğüne kadar gidebiliyoruz. Açıkçası yapımcılar bu dalga boyutu olayını oyuncular 10 dakika eğlenirler diye koymuşlar diye düşünüyorum.

Conan Exiles

Oyun tam hayatta kalma türünde, yemek bul, taş, ot, tahta toplayacağız.Ev inşaa edip, düşmanlar ile savaşacağız, öldür ya da öl üzerine kurulu bir yaşam mücadelesi vereceğiz. Tabii bunlara rağmen Conan, kendine özgü özelliklerini oyuna enjekte  etmiş ve etmeye de devam ediyor. Koca haritada gezinirken Conan evreni ile ilgili yazıtlar bulmak mümkün. Aynı zamanda evren hakkında ve yaşayanları, Tanrıları hakkında bilgiler edinmek de mümkün. Oyunun en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de Tanrıları çağırıp bizim için savaşmalarını sağlamak. Yani tanrıları tanıyacağız. Zeus , herkül, hades gibi tanrılar bizimle omuz omuza savaşacak. Haliyle grafikler de oldukça etkileyici. Ortamlar inanılmaz güzel görünüyor. Gün doğumu ya da gün batımında uzaklara şöyle bir baktığınız zaman içiniz huzur dolabiliyor.

Conan Exiles

Yani hızlı bir özetle’CONAN’  evler inşaa edecek ,avlanacak, silahlar bulacak ve geliştirecek ve ortalığı yağmalayacak. Kötü haber şu ki oyunda 11 adet dil desteği bulunacak fakat Türkçe dil desteği bulunmayacak ancak ilerleyen zamanlarda yapımcı Türkçe dil desteğide ekleyebilir. Conan Exiles’in yayınlanan videolarında  oyunda kölelikten şehirler inşa etmeye, eşya geliştirmeye ve üretmeye ve yenilemeye kadar birçok detayın oyunda bulunduğunu görebiliyoruz. Canlı Çeşitliliği çok fazla . Tavus kuşları , sırtlanlar , gergedanlar dahi olacak. Oyuncuların oyundan beklentisi çok. Muazzam grafikler ve hayatta kalma konusu herkezi etkilemiş gibi gözüküyor.

Conan Exiles Oyun Tanıtım Videosu

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 35 GB

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 7 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 35 GB

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.