Son Dakika

Biomutant Sistem Gereksinimleri, İnceleme – Ne Zaman Çıkacak?

Biomutant Sistem Gereksinimleri, İnceleme – Ne Zaman Çıkacak?

Yeni oyunumuzla karşınızdayım . Oyunun içeriğine girelim.   THQ Nordic’in yayıncılığını üstlendiği ve eski Just Cause ile Mad Max yapımcılarından oluşan Experiment 101 tarafından geliştirilmiş aksiyon oyunu olacak. Kıyamet sonrası açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türündeki Biomutant yakın dövüş, silahlı çatışma ve yetenek kullanımını birleştiren gerçek zamanlı savaş sanatı , fazlasıyla özelleştirilebilir kişiselleştireceğimiz karakter, kullanılabilir düzeyde olan  araçlar ve yaratıcı bir crafting sistemi sunuyor.

Biomutant

 

Oyunu tamamlamak ne kadar sürecek sorusuna yapımcılar ; Açık dünya bir oyun olduğu için cevap vermek zor ancak cevap verecek olursam minimum 10 saat diyebilirim…Oyunun sonuna gelebilmek için tamamlamış olması gereken birkaç ‘gereksinim’ var.” dedi. Aynı zamanda oyun içinde yapılacak seçimler ile birlikte birden fazla sona ulaşabileceğini de ekledi. Oyun konusunun içeriğine girersek  Yaşam Ağacı adı verilen ve gezegenin varoluşunu sağlan kutsal bir ağaç bulunuyor, fakat  diğer kıyamet zamanlarında yakalandığı ağır bir hastalığa yakalanıyor. Bunu öğrenen ana karakterimiz olaya el atmak ve Yaşam Ağacını iyileştirmek için diğer hayvan kabilelerini toplamaya ve onlarla konuşmaya karar veriyor fakat kabileler toplanmaya ve çözüm bulmaya sıcak yaklaşmıyor . Ağacın kaderi bizim elimizde . Eğer diğer kabileler bir araya gelip Yaşam Ağacının iyileşmesi için bir çözüm bulamazlarsa diğer dünyalar gibi Yeni Dünya‘da yok olacak.

Biomutant

İlk olarak karakterimizin yapısını teknolojik olarak kontrol edebileceğiz. Robotik kollar teknik ekipmanların , bacaklar, yanı sıra özel güçlerimiz de olacak. Örnek verecek olursak Havada  süzülme , Zihin Okuma (vb…) tarzında daha değişik bir sürü özel yeteneğimiz olacak. Her türlü stilde ustaca savaşmakta mümkün olacak. Kılıç Ustası,Nişancı veya Kung-Fu Üstadı olarak kendinizi geliştirip hikayeye devam edebileceksiniz. Yapımcılar uğraşmış arkadaşlar .

Biomutant Oyun Tanıtım Videosu

En güzel olay ise  Oyun’un açık dünyasında her türlü yeri gezmek mümkün olacak. Bunun için yapımcılar oyuna robotlar, su araçları ve hava araçlarını da eklemiş. Bu sayede özgürce açık dünyayı gezip dolaşabileceğiz. Buda özgür bir şekilde dilediğimiz yere gidebileceğimiz anlamına geliyor.Umarım dilediğimiz şekilde olur oyunumuz.

Biomutant 2018 İçerisinde Pc Platformunda Çıkması Planlanıyor

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher (64 bit)
  • İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 780 or Radeon R280)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Moonfall Ultimate

Moonfall Ultimate Oyun İncelemesi

Moonfall Ultimate Oyun İncelemesi Platform: Windows Üreticinin Adı: Fishcow Studio OyununAdı: Moonfall Ultimate Çıkış Tarihi: 4 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir