Son Dakika

A Way Out Oyun İncelemesi Pc Platformunda Ne Zaman Çıkacak?

A Way Out Oyun İncelemesi Pc Platformunda Ne Zaman Çıkacak?

Daha önce görmediğiniz türde bir co-op oyunu karşımıza çıkıyor . İşte EA, A Way Out’u bu iddialı sözlerle tanıttı. Oyun yalnızca bölünmüş ekranda co-op olarak oynanabilecek ve hem hikaye sahneleri, hem de oyunun kendisini iki farklı perspektiften görebileceğiz. Oyunu çevrimiçi oynamaya karar verseniz bile ekran yine de bölünmüş olacak. Değişik bir  yapım oyuncuları bekletti. EA Originals bünyesinde Brothers: A Tale of Two Sons’ın geliştiricisi Hazelight tarafından geliştirilen oyunda bir hapishaneden firar etmeye çalışacağız. Hazelight Direktörü Josef Fares “her iki karakterin de hikayesini son derece yaratıcı  ve ayrıntılı bir biçimde anlatacağız. Oyuncular oyunu oynarken tam ekran deneyiminden bir anda sinematik bölünmüş ekranlara geçerek kendilerini gerçekten de oyuna kaptıracaklar” diyerek özetlemeye çalışmış bu yeni fikri. Ve doğruyu söylemek gerekirse mantıklı bir düşünce sistemi olmuş . Sinema sahneleri bizleri en içten şekilde etkileyebilir.

A Way Out

Hazelight, Brothers’takine benzer bir deneyimi bu sefer iki kişi birlikte oynayarak yaşamanızı hedefliyor. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2018 içinde piyasaya çıkacak. Oyun, birbirlerini tanımayan iki mahkumun cezaevine girmeleriyle başlıyor. Bireysel hikayeler ilerledikçe, hapisten çıkmaları için güvene dayalı bir ilişki kurmaları gerekiyor. Kısa bir süre içinde iş birliği yapıyorlar.

A Way Out

Oyunun içeriğinde aksiyon sahneleri, araba kovalamaları, gizli geçitler, yumruk yumruğa dövüşler, çatışmalar ve çok daha fazlası yer alıyor.  Oyun yabancı bir hapishane dizisi olan Prison Break’e olan benzerliği ve farklı oynanışıyla beğeni topladı. Grafik konusuna gelirsek çok gerçekçi olan efektler oyunumuzu süslemiş. , karakterler arasındaki etkileşim arttıkça ve duygusal bağ kuruldukça daha belirgin bir şekilde görmüş olacağız. Hapisten kaçışın ardından oyunun hikayesi, gündelik yaşamın içindeki birer suçlu olarak kaçışa devam etmekle seyrediyor. Grafik kalitesi ve oynanış bakımından birçok deneyimi beraberinde getiren bu kaçışa; hırgür, kavga-dövüş, kovalamacalar, kazalar ve dramatik anlar eşlik edebiliyor.. Co-op severlere gerçek bir macera vaat eden bu oyun için şimdiden iyi eğlenceler oyun severler.

 A Way Out Oyun Tanıtım Videosu

Oyunun 2018’de PS4/Xbox One/PC Platformlarında Çıkması Bekleniyor

İçerik Yazarı: Burak Kara

İlginizi Çekebilir

Steamcraft

Steamcraft Oyun İncelemesi, Sistem Gereksinimleri

Steamcraft Hem Karada Hem Havada Gerçekleşecek Savaşlarda Oyunun Bizlere Sunduğu Olağan Üstü Son Gelişmiş Teknonojik Silahları Kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.